Jūsų prekės

Prekių pristatymas ir terminai

Prekių sandėliavimas:

Kadangi mūsų klientų poreikiai yra labai unikalūs, mes paprastai nesandėliuojame prekių, nes užtikrinti visų įvairių pozicijų palaikymą yra sudėtinga misija, reikalaujanti išskirtinai didelių sandėlių ir logistikos pajėgumų. Dažniausiai prekes užsakome iš konkrečių tiekėjų sandėlių, atsižvelgdami į konkretaus kliento poreikius, ir pristatome jas tiesiai į užsakovo nurodytą adresą.

Prekių pristatymo terminai:

Dažniausiai galime pasiūlyti prekes ganėtinai greitai (0-2 darbo dienos), tačiau su labiau pritaikomomis prekėmis arba ypač sezoniškomis gali kilti nenumatytų vėlavimų. Tokiu atveju prekes pateikiame per savaitės-dviejų laikotarpį. TAČIAU bet kuriuo atveju darome viską, kad kuo operatyviau informuotume Jus apie galimus vėlavimus ir, esant reikalui ir Jūsų leidimu, galėtume pakoreguoti užsakymą, kad atitiktume reikalingus terminus.

Prekių transportavimas:

Visa mūsų parduodama įranga yra transportuojama ant palečių. Tokį būdą naudojame tam, kad prekės išliktų nepriekaištingoje būklėje iki joms pasiekiant galutinį tašką. Šis siuntimo būdas nėra pigiausias, tačiau mūsų parduodamą įrangą ne visada galima vežti šonu ar pavertus, todėl toks transportavimo būdas yra būtinas norint užtikrinti saugų prekių gabenimą.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakant virš 1500Eur.

Garantija

Visoms parduodamoms prekėms suteikiama garantija.

Saugus apsipirkimas

Jūsų duomenys yra šifruojami, todėl atsiskaitymas yra saugus ir patikimas.