Jūsų prekės

Dažnai užduodami klausimai:

Telefono numeris: +370 626 80955

El. paštas: info@homelabs.lt

Taipogi galite rašyti ir Facebook: https://www.facebook.com/Namulaboratorija

 

Dauguma montavimo įmonių rekomenduoja 1 kW galios į dešimt kvadratinių metrų ploto. Tačiau tokia rekomendacija yra neteisinga. Galingumas labai priklauso nuo pastato šiluminės izoliacijos ir šilumos kiekio. Svarbu atsižvelgti ne tik į kompiuterius ir langus, bet ir paties pastato konstrukciją. Vienareikšmiškai šio klausimo atsakyti negalima, nes tokiu būdu parinkta įranga gali būti per silpna arba per galinga. Norint tinkamai rekomenduoti įrenginį yra reikalinga konkreti informacija apie objektą.

Standartinėje kondicionavimo sistemoje reikia šių komponentų:

  1. Varinių vamzdžių pora, kurių skersmuo priklauso nuo gamintojo ir įrenginio galios.
  2. Maitinimo laidai iki lauko bloko, tačiau kai kuriuos įrenginius galima „užmaitinti“ ir per vidinį bloką.
  3. Komunikacijos laidai tarp vidinio ir lauko blokų.
  4. Kondensato nutekėjimas į kanalizaciją arba lauką.

Vienareikšmiškai atsakyti negalima. Skaičius priklauso nuo įrenginio gamintojo, galios, techninės būklės, reguliaraus aptarnavimo, oro sąlygų išorėje ir patalpose bei pastato savybių. Tačiau nemažai įrenginių turi galimybę sekti energijos sunaudojimą per mobilias programas, todėl įrenginio sąnaudas galite stebėti ir, naudodamiesi veikimo grafikais bei režimais, optimizuoti jų naudojimą.

Taip, esant palankioms sąlygoms, tai yra įmanoma, tačiau komfortas niekada nebus toks aukštas kaip naudojant individualius vidinius blokus. Vaikščiojant po skirtingus kambarius gali būti jaučiamas temperatūros skirtumas.

Įrenginio aptarnavimas privalo būti atliekamas bent du kartus per metus, jei gamintojo instrukcijose nenurodoma kitaip. Geriausia tai daryti prieš ir po naudojimo sezono.

Išjunginėti įrenginio nerekomenduojama nei paliekant namus, nei einant miegoti, nes tai gali padidinti elektros sąnaudas. Geriausia yra optimizuoti veikimo grafikus arba naudotis „eco“ funkcijomis.”

Galima, tačiau nerekomenduojame ilgai atidėlioti (pusmetį ar ilgiau). Laikui bėgant keičiasi standartai ir technologijos, todėl gali kilti suderinamumo problemų. Jei planuojate įrenginį montuoti vėliau, geriausia būtų jį įsigyti iškart. Taip užtikrinsite, kad turimas įrenginys bus visiškai palaikomas. Be to, ankščiau montuojant „komunikaciją“ gali iškilti problemų dėl įrenginio galios. Daug kartų susidūrėme su situacija, kai nebuvo tinkamai įdiegta „komunikacija“, o tai neleido sumontuoti pakankamai galingo įrenginio.

Įprastai, skirtingų įrenginių pagrindinis valdymas yra gana paprastas. Tačiau jei susidursite su problemomis arba negalėsite pilnai naudotis visomis įrenginio funkcijomis, prašome mums parašyti el. paštu, ir mes suteiksime jums visą reikalingą informaciją. El. paštas: info@homelabs.lt

Dar vis reikia pagalbos?

Susisiekime!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakant virš 1500Eur.

Garantija

Visoms parduodamoms prekėms suteikiama garantija.

Saugus apsipirkimas

Jūsų duomenys yra šifruojami, todėl atsiskaitymas yra saugus ir patikimas.