Jūsų prekės

Kainų prilyginimas

Mes nesiekiame būti pigiausi rinkoje, tačiau tikime, kad geras kliento atsiliepimas yra vertingesnis nei bet kokia reklama. Todėl už jūsų suteiktą progą mums su jumis dirbti, mes esame pasiruošę prilyginti konkurentų pasiūlymo kainą, tačiau tam yra papildomų sąlygų:

  1. Pirkėjas privalo pateikti konkurentų pasiūlymą raštu (el. paštu), prisegdamas .pdf dokumentą arba nuotrauką. Žodinis kainos paminėjimas mums netinka. Pasiūlymas privalo būti iš Lietuvoje veikiančios įmonės. Gaila, tačiau privačių montuotojų pasiūlymų, kurie dirba pagal individualią veiklą, mes nesistengsime prilygti, nes neturime jokių galimybių patikrinti jų tikrumo. Tačiau bandyti nedraudžiama. Bet kokiu atveju pasistengsime, kad Jūs nenusiviltumėte.
  2. Visų pasiūlymų mes prilyginti negalėsime. Egzistuoja pardavimo ir montavimo įmonių, kurios yra desperatiškoje padėtyje ir stengiasi parduoti įrangą už savikainą, paimdamos pinigus tik už montavimo darbus. Šioje vietoje yra Jūsų valia rinktis, tačiau turite pagalvoti, ar įmonė, taip pigiai pardavusi įrangą, noriai užtikrins garantinių įsipareigojimų vykdymą, nes sūris veltui patiekiamas tik pelėkautuose. 🙂
Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakant virš 1500Eur.

Garantija

Visoms parduodamoms prekėms suteikiama garantija.

Saugus apsipirkimas

Jūsų duomenys yra šifruojami, todėl atsiskaitymas yra saugus ir patikimas.